Велосипедист е без опасност за живота след инцидент в Любимец, съобщиха от ОДМВР-Хасково. Вчера в 18,30 часа на кръстовището между улиците „Преслав“ и „Ив.Рилски“ 71-годишен с велосипед не е спрял на пътен знак „Стоп“, при което се е ударил в преминаващ по път с предимство „Хюндай“ с водач 41-годишен. Пострадалият велосипедист е откаран в МБАЛ Хасково за лечение. Пробите на водачите са отрицателни, заведено е досъдебно производство.
Велосипедист без опасност за живота след инцидент в Любимец
Инструменти
Шрифт
- Font Size
- Default
- Режим за прочит